Ze schrijft gedichten, pas nog de bundel Halfrust, en treedt op, ook met korte teksten. Ze woont kennelijk op het Kanaleneiland en werkt in de zorg. Teksten uit haar zorgpraktijk zet ze soms op Facebook. Kort en zeer veelzeggend. Er moet een bundeltje van bestaan: 'Contactmomenten', maar dat is onvindbaar.
17/12 Onderwerp: tanden
Beste collega's, mw C heeft nog een paar eigen tanden, de rest zit aan een plaatje. Dit plaatje wordt verzorgd door de familie. De tanden moeten wij doen.
13/12 Onderwerp: protocol zwachtelen
Beste collega's, attentie!! Bij het stomp zwachtelen is het natuurlijk niet de bedoeling dat het geslachtsdeel mee gezwachteld wordt, zoals vanmorgen bij Dhr van S!
11/12 Beste collega's, de wandelvrijwilliger is gisteravond niet goed geworden in het theehuisje. Vermoedelijk is de afstand met twee rolstoelen over het mulle bospad dan ook teveel gevraagd. Het is onduidelijk of hij nog terugkomt. Ik heb een kaart voor hem gekocht.
2/12 Onderwerp: storm
Beste collega's, bij storm gelieve alle ramen op de afdeling tijdig te sluiten. Het witte stipje in de top van de boom op de parkeerplaats blijkt een incontinentiebroek te zijn.
26/11 Onderwerp: brandalarm
Beste collega's, ivm mijn slechte knieën heb ik besloten om vanaf heden niet meer in actie te komen tijdens een brandalarm. Laten we afspreken dat ik dan op kantoor ga zitten, dan weten jullie waar ik ben. Ik werk op ma‑wo en vrijdag van 09.00 uur tot 16.00 uur.
24/11 Onderwerp: zadel
Beste collega's, het zadel van de hometrainer is weg. Fitness kan helaas niet doorgaan.
11/11 Onderwerp: liftwerkzaamheden
Beste collega's, ivm intensieve liftwerkzaamheden zullen we vandaag de trap moeten gebruiken. Dat betekent dat we Henk om 11.00 uur naar beneden moeten dragen. Alle hulp is welkom.